4.3.2016 - Diesel agregáty FOGO a synchronizace se sítí - paralerní provoz ze sítí

Synchronizace diesel agregátu se sítí - Naše diesel agregáty FOGO jsme schopni vybavit řídícími jednotkami ComAp, které umí tzv. synchronizaci se sítí ( paralerní provoz). V případě výpadku el. energie ze sítě dojde k výpadku el. energie na napájeném objektu. V tomto okamžiku dojde k nastartování diesel agregátu a převzetí zátěže na napájeném objektu. V okamžiku kdy dojde k obnovení napájení ze sítě, diesel agregát sladí všechny elektrické parametry se sítí a k diesel agregátu se připojí sít. Má to jednu výhodu a to, že již nedojde k dalšímu výpadku el. energie.

Synchronizace diesel agregát - diesel agregát - Jsme schopni synchronizovat několik agregátů dohromady. Například máte 3ks mobilních diesel agregátů o výkonu 200kW b případě paralerního provozu jsme schopni udělat ze 3ks diesel agregátů agregát, který se navenek chová jako jeden velký diesel agregát o výkonu 600kW.

Vykrytí špiček - Při provozu výroby, továrny, firemního provozu, má každý odběratel sjednané maximální odběry které může odebírat. Například 500kW. V případě, že dojde k odběru i krátkodobému 600kW odběratel platí energetice pokutu. Aby tento případ nenastal, lze proto využít diesel agregát FOGO. Po dohodě Vám nastavíme jak bude systém fungovat. Například pokud dojde k odběru 400kW dojde k nastartování diesel agregátů při 450kW dojde k synchronizaci se sítí a v okamžiku kdy odvěr stoupne na 500kW a více veškeré odběry půjdou z diesel agregátu a tím pádem nedojde k překročení sjednaného odběru. V okamžiku kdy odvěr spadne pod 400kW diesel agregát vypne a je v provozu pouze síť.

Pokud chcete vědět co všechno umíme s diesel agregáty FOGO a řídícími systémy ComAp neváhejte nás kontaktovat.

4.3.2016 - Diesel agregáty FOGO a synchronizace se sítí - paralerní provoz ze sítí

Zpět na úvodní stranu

Ocenění