O společnosti

Naše elektrocentrály FOGO jsou vyráběny v továrně FOGO v Polské obci Swieciechowa nedaleko města Leszno. Jedná se o továrnu vybavenou robotickýma linkami, které zajišťují kvalitní a rychlou výrobu. Za rok 2010 bylo vyrobeno přes 8500 přenosných elektrocentrál a přes 1000 stacionárních záložních zdrojů. Každá elektrocentrála FOGO je před opuštěním továrny odzkoušena. Jedině tak můžeme zajistit vysokou kvalitu vyráběných produktů.

Elektrocentrály FOGO a Agrovolt vyráběny v Polsku. Čerpadla Koshin jsou Japonské čerpadla, které nakupujeme v továrně Koshin, která se specializuje na výrobu čerpadel s motory Honda. Koshin se specializuje na výrobu čerpadel a vyrábí pro mnoho světových výrobců. Jedná se o profesionální čerpadla se spalovacími motory.

Servis:

Poskytujeme záruční i pozáruční servis na naše elektrocentrály FOGO, Agrovolt a čerpadla Koshin. Veškeré záruční opravy, řešíme v našem servisu v Ostravě. Záruka na veškeré zboží je 2 roky. V našich přenosných elektrocentrálách najdete motory Honda a u silnějších verzí motory Vanguard. U záložních zdrojů máme širší výběr motorů IVECO, DOOSAN, MTU/MERCEDES, VOLVO, Mitsubishi.